Kereskedelmi kontroller

  • Cég neve

    KOMETA 99 Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Pécsi utca 67.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha érdekel a kereskedelem és szeretnél az export húsértékesítési csapatunk munkájában részt venni, csatlakozz hozzánk Kereskedelmi kontroller munkakörben!
A KOMETA export húsértékesítési folyamatainak támogatására keressük leendő kollégánkat.
Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:
  • Megrendelések nyomon követése, értékesítési jelentések elkészítése
  • Ad-hoc riportok, elemzések készítése
  • Operatív projektekben való részvétel
  • Szállítmányozási ügyintézés, fuvarszervezés, kapcsolattartás a külföldi vevőkkel
  • Napi kereskedelmi folyamatok adminisztrációja
  • Társosztályok munkájának támogatása, a változások azonnali jelzése
  • Terv-tény elemzések, előrejelzések készítése
  • Export kereskedelmi csapat támogatása

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:
  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek, magabiztos Microsoft Excel tudás
  • Kitűnő kommunikációs képesség és csapatjátékos szemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kitűnő elemzői és problémamegoldó képességek

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
  • Ha olasz nyelvtudással rendelkezel
  • Dolgoztál már SAP-ban
  • Értékesítési tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

 Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:
  • Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, releváns tapasztalatszerzés, képzések támogatása
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon és végzettségeden alapuló juttatási csomagot kapsz
  • Valódi ráhatásod lehet egy nagyvállalat húsértékesítési folyamataira, hatékonyságára, a cég eredményességére

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak. A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 1000 főt foglalkoztat. A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

Ha érdekel a kereskedelem és szeretnél az export húsértékesítési csapatunk munkájában részt venni, csatlakozz hozzánk Kereskedelmi kontroller munkakörben! Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz egy magyar nyelvű fényképes önéletrajz becsatolásával.